A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zantyr - Dokładnie tak! To świadczy o niedbałości autora.
wilk nigdy nie zaatakuje człowieka? hahaha, nie wiesz do czego jest zdolna głodna wataha. zwłaszcza jak są młode do wykarmienia.
Kilku klusownikow rzucic na zer i wszyscy beda zadowoleni
Wilki są na swoim terytorium to ludzie są intruzami i myśliwi co strzelają do wszystkiego co się rusza jakby więcej było zwierzyny płowej to wilki nie atakowały by zwierząt gospodarskich
A jakie zabezpieczenie techniczne przed wilkami miały owce? Pewnie żadne bo to pociąga koszty. łatwiej zastrzelic wilka niz ponosić koszty zabezpieczenia swoich zwierzat.
Po co wilk ma ganiać za sarną po lesie i się zmęczyć, łatwiej upolować zwierzę gospodarskie. A że wilków jest coraz więcej i tak naprawdę nikt nie jest w stanie podać ile ich jest, a na pewno dużo i rozmnażają się szybko, to ataki na zwierzęta gospodarskie będą coraz częstsze i nie ominie to także ludzi. Jestem za kontrolowanym przyrostem dzikiej zwierzyny.
Nikomu nie jest żal zagryzionych kotnych owiec, które na pewno się bały i cierpiały z bólu gdy były zagryzane przez wilki. Ale wilków szkoda, dziwne....
Mówi się człowiek człowiekowi wilkiem, a w Brudzedach wilk owcy czlowiekiem
Drapieżnik boi się tylko tego, co mu realnie zagraża. Człowiek dla wilka od kilku pokoleń NIE stanowi zagrożenia. A to są inteligentne zwierzęta i szybko się uczą....