29
05.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zantyr - Dokładnie tak! To świadczy o niedbałości autora.
wodnik (2025.11.06)
wilk nigdy nie zaatakuje człowieka? hahaha, nie wiesz do czego jest zdolna głodna wataha. zwłaszcza jak są młode do wykarmienia.
(2025.11.06)
Kilku klusownikow rzucic na zer i wszyscy beda zadowoleni
Lechujarek (2025.11.06)

info

4  
  0
Wilki są na swoim terytorium to ludzie są intruzami i myśliwi co strzelają do wszystkiego co się rusza jakby więcej było zwierzyny płowej to wilki nie atakowały by zwierząt gospodarskich
(2025.11.06)

info

2  
  6
A jakie zabezpieczenie techniczne przed wilkami miały owce? Pewnie żadne bo to pociąga koszty. łatwiej zastrzelic wilka niz ponosić koszty zabezpieczenia swoich zwierzat.
(2025.11.06)

info

1  
  6
Po co wilk ma ganiać za sarną po lesie i się zmęczyć, łatwiej upolować zwierzę gospodarskie. A że wilków jest coraz więcej i tak naprawdę nikt nie jest w stanie podać ile ich jest, a na pewno dużo i rozmnażają się szybko, to ataki na zwierzęta gospodarskie będą coraz częstsze i nie ominie to także ludzi. Jestem za kontrolowanym przyrostem dzikiej zwierzyny.
(2025.11.06)

info

2  
  0
Nikomu nie jest żal zagryzionych kotnych owiec, które na pewno się bały i cierpiały z bólu gdy były zagryzane przez wilki. Ale wilków szkoda, dziwne....
(2025.11.11)

info

0  
  0
Mówi się człowiek człowiekowi wilkiem, a w Brudzedach wilk owcy czlowiekiem
Wolf Gang (2025.11.13)

info

0  
  0
Drapieżnik boi się tylko tego, co mu realnie zagraża. Człowiek dla wilka od kilku pokoleń NIE stanowi zagrożenia. A to są inteligentne zwierzęta i szybko się uczą....
(2025.11.26)