UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wilki są na swoim terytorium to ludzie są intruzami i myśliwi co strzelają do wszystkiego co się rusza jakby więcej było zwierzyny płowej to wilki nie atakowały by zwierząt gospodarskich


Anuluj