UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wilki są na swoim terytorium to ludzie są intruzami i myśliwi co strzelają do wszystkiego co się rusza jakby więcej było zwierzyny płowej to wilki nie atakowały by zwierząt gospodarskich
Wilki są na swoim terytorium to ludzie są intruzami i myśliwi co strzelają do wszystkiego co się rusza jakby więcej było zwierzyny płowej to wilki nie atakowały by zwierząt gospodarskich