UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nikomu nie jest żal zagryzionych kotnych owiec, które na pewno się bały i cierpiały z bólu gdy były zagryzane przez wilki. Ale wilków szkoda, dziwne....
Nikomu nie jest żal zagryzionych kotnych owiec, które na pewno się bały i cierpiały z bólu gdy były zagryzane przez wilki. Ale wilków szkoda, dziwne....