UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nikomu nie jest żal zagryzionych kotnych owiec, które na pewno się bały i cierpiały z bólu gdy były zagryzane przez wilki. Ale wilków szkoda, dziwne....


Anuluj