UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co wilk ma ganiać za sarną po lesie i się zmęczyć, łatwiej upolować zwierzę gospodarskie. A że wilków jest coraz więcej i tak naprawdę nikt nie jest w stanie podać ile ich jest, a na pewno dużo i rozmnażają się szybko, to ataki na zwierzęta gospodarskie będą coraz częstsze i nie ominie to także ludzi. Jestem za kontrolowanym przyrostem dzikiej zwierzyny.


Anuluj