UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drapieżnik boi się tylko tego, co mu realnie zagraża. Człowiek dla wilka od kilku pokoleń NIE stanowi zagrożenia. A to są inteligentne zwierzęta i szybko się uczą....


Anuluj