A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sprawdziłem datę. Nie, to nie 1 kwietnia.
Drogie panie proszę się nie gniewać, kciuki w dół ?nie zatrą prawdy która i tak sama się obroni !
A co mnie PIS obchodzi? Mieli po nich przyjąć władzę: mądrzy, uczciwi, wykształceni, wszechwiedzący, uśmiechnięci. A jak wyszło to widzimy.
No właśnie nie spotka, jak ktoś jest niemądry to na byle g00wno się nabierze
Naiwnych nie brakuje... POdobnie jak kwota wolna od POdatku 60 tys. a oni się uśmiechają jak gdyby nigdy nic i nie dopuszczają do głowy że zostali oszukani... ale ich można rolować a jeszcze jak się dają to tym bardziej.
A może ktoś pomyśli co przeżywa teraz ta kobieta i rodzina? Jak coś nie pójdzie policji albo rządzącym naszym miastem to Portel blokuje komentarze. Może w takich przypadkach też należy to zrobić.
Ta głupia.. nie doczekała się samolotu!!! - a czy to wszystkie samoloty dzisiaj lądują, a czy może samolot nie dostał zezwolenia na start... I trzeba tylko było dłużej poczekać... dzisiaj każdy opłaca paliwo, pilota, ubezpieczenie, to wszystko jest w bilecie, może kobitka tylko zapomniała się ubezpieczyć?- jak się samemu organizuje przeloty - zawsze można coś przegapić aaa I jeszcze jedno warto sprawdzać ceny u konkurencji czasem może wyǰść dużo taniej, za tą kasę mogłaby doleciec prawie na Księżyc
Z czego sie smiejecie? Wlasnie uwierzyliscie w historyjke stworzona dla wyswietlen.
nie wiem czy ta zywnosc chemiczna szkodzi na mozg czy jak... to mi przypomina miodowe lata jak Karol wplacal na wydostanie sie nigeryjczykowi z nigerii ludzie zyjemy w 21 wieku jak mozna wierzyc w bajki mi najbardziej jest szkoda starszych ludzi przy tych oszustwach na wnuczka itp. to naprawde trzeba nie miec sumienia... ale w ta historie to naprawde trzeba miec klapki na oczach
Artykuł wygenerowany przez AI, zmyślony, żeby nałapać takich kobzunów, jak wy.