A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie ma z czego się śmiać. A ile ludzi w Polsce nabrało się na 100 konkretów?
Wszyscy co tak się śmieją niby tacy hej do przodu, ze ich nic takiego nie spotka, no coz nic bardziej mylnego, spotka tylko w innym wydaniu
Ale tempa dzida. To juz nie jest śmieszne.....
Prawda jest taka że policja w takich przypadkach jest bezradna bo w żaden sposób nie są w stanie wyciągnąć konsekwencji wobec oszusta. Kobieta przekazała "darowiznę" dobrowolnie a relacje między nimi nie miały znamion przestępstwa.
Ale to właśni oni otrzymują pomoc społeczną darmowe obiadki, autorzy tych beznadziejnych wpisów, oni nie płacą podatków.
A ja wciąż czekam na Izerę i tani prąd z ostrołęckiej elektrowni.
Partner ostrzegał, co to za relacja była
Podaj kilka przykładów. Tylko tak samo odjechanych jak ten zagraniczny zespół, odrzutowiec i jeszcze parę kosmicznych marzeń.
Brawo dla tej pani
Trzeba być ostrożnym. Jak mam kontakt z Elvisem Presleyem, Piszemy czasem do siebie, jakieś życzenia świąteczne czy urodzinowe ale pieniędzy żadnych jeszcze nie chciał. To prawdziwy dżentelmen