43
05.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie ma z czego się śmiać. A ile ludzi w Polsce nabrało się na 100 konkretów?
(2025.11.05)
Wszyscy co tak się śmieją niby tacy hej do przodu, ze ich nic takiego nie spotka, no coz nic bardziej mylnego, spotka tylko w innym wydaniu
(2025.11.05)
Ale tempa dzida. To juz nie jest śmieszne.....
(2025.11.05)
Prawda jest taka że policja w takich przypadkach jest bezradna bo w żaden sposób nie są w stanie wyciągnąć konsekwencji wobec oszusta. Kobieta przekazała "darowiznę" dobrowolnie a relacje między nimi nie miały znamion przestępstwa.
(2025.11.05)

info

12  
  0
Ale to właśni oni otrzymują pomoc społeczną darmowe obiadki, autorzy tych beznadziejnych wpisów, oni nie płacą podatków.
(2025.11.05)
A ja wciąż czekam na Izerę i tani prąd z ostrołęckiej elektrowni.
(2025.11.05)
Partner ostrzegał, co to za relacja była
(2025.11.05)

info

7  
  0
Podaj kilka przykładów. Tylko tak samo odjechanych jak ten zagraniczny zespół, odrzutowiec i jeszcze parę kosmicznych marzeń.
KapitanSzyderca (2025.11.05)
Brawo dla tej pani
(2025.11.05)

info

2  
  0
Trzeba być ostrożnym. Jak mam kontakt z Elvisem Presleyem, Piszemy czasem do siebie, jakieś życzenia świąteczne czy urodzinowe ale pieniędzy żadnych jeszcze nie chciał. To prawdziwy dżentelmen
Jadwiga, Gronowo (2025.11.05)

info

18  
  0