Wybrany wątek opinii
Nie ma z czego się śmiać. A ile ludzi w Polsce nabrało się na 100 konkretów?
Do moderacji
Odpowiedz
39
16
A ja wciąż czekam na Izerę i tani prąd z ostrołęckiej elektrowni.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
A co mnie PIS obchodzi? Mieli po nich przyjąć władzę: mądrzy, uczciwi, wykształceni, wszechwiedzący, uśmiechnięci. A jak wyszło to widzimy.
Do moderacji
Odpowiedz
10
5