Wybrany wątek opinii

Nie ma z czego się śmiać. A ile ludzi w Polsce nabrało się na 100 konkretów?
(2025.11.05)
A ja wciąż czekam na Izerę i tani prąd z ostrołęckiej elektrowni.
(2025.11.05)
A co mnie PIS obchodzi? Mieli po nich przyjąć władzę: mądrzy, uczciwi, wykształceni, wszechwiedzący, uśmiechnięci. A jak wyszło to widzimy.
(2025.11.05)
Powrót do komentarzy