A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@KapitanSzyderca - A chociażby wymiana uszczelek w oknach (po co ludzie obcych wpuszczają do domu?), romans na amerykańskiego żołnierza, inżyniera z platformy wiertniczej, oszustwo na wnuczka w potrzebie....
I bardzo dobrze. Wolę żeby nieroby dostawały obiady niż żeby milioner sobie kupił trzeci jacht z kasy którą zarobił na ciężkiej pracy zwykłych ludzi, a rząd dał mu ulgę podatkową.
"nie doczekała się prywatnego odrzutowca" a może to wcale nie było oszustwo, tylko zapomniała, że musi jeszcze kupić im ten prywatny odrzutowiec?
@KapitanSzyderca - Na wośp się ludzie nabierają, na 100 konkretów się nabierają i to wszystko nie pierwszy raz
Ale nie napisaliście najważniejszego !! Jaki to zespół ?!?! Stawiam na Gang Albanii :)
" EIDAS 2.0 + AMLA + CBDC: TAK POWSTAJE SYSTEM TOTALNEJ KONTROLI? " - na BaldTV sobie zobaczcie - oj, będzie się działo... jak to mówią - owca całe życie obawia się wilka, a zarzyna ją pasterz...
Jeśli czyjaś mentalność zatrzymała się na poziomie tfuska - kaczyńskiego i ich przyd#pasów... - spełniacie doskonale program "dziel i rządź"... a partia POPiSLDPSL... rozkłada dalej ten kraj wyprowadzając owoce pracy naszego -wciąż pracowitego i głodnego sukcesu- społeczeństwa za granice (zależne od panującego akurat gubernatora - teraz jest ewidentnie sezon "na Niemca")... i tak oto Polacy co 4 lata zażarcie walczą ze sobą o to, kto będzie ich d.. mał przez kolejne 4 lata... smutne... zwłaszcza dla kogokolwiek kto pracuje w / interesuje się trochę gospodarką. - jak niżej, polecam posłuchać świeżego BaldTV - mądrze akurat gada na czasie.
Jestem szalenie ciekawe, co to mógł być za zespół.