UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co mnie PIS obchodzi? Mieli po nich przyjąć władzę: mądrzy, uczciwi, wykształceni, wszechwiedzący, uśmiechnięci. A jak wyszło to widzimy.


Anuluj