UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta głupia.. nie doczekała się samolotu!!! - a czy to wszystkie samoloty dzisiaj lądują, a czy może samolot nie dostał zezwolenia na start... I trzeba tylko było dłużej poczekać... dzisiaj każdy opłaca paliwo, pilota, ubezpieczenie, to wszystko jest w bilecie, może kobitka tylko zapomniała się ubezpieczyć?- jak się samemu organizuje przeloty - zawsze można coś przegapić aaa I jeszcze jedno warto sprawdzać ceny u konkurencji czasem może wyǰść dużo taniej, za tą kasę mogłaby doleciec prawie na Księżyc
No tak.