Wybrany wątek opinii

Proponuję zrobić zrzutkę dla tej Pani, żeby podratować jej nadszarpnięty budżet. #paliwo + pilot
Słodkii (2025.11.05)
@Słodkii - Śmiejecie się, a z waszych podatków nieroby dostają pomoc społeczną. Darmowe obiadki. Darmowe przejazdy itd....
(2025.11.05)
Ale to właśni oni otrzymują pomoc społeczną darmowe obiadki, autorzy tych beznadziejnych wpisów, oni nie płacą podatków.
(2025.11.05)
I bardzo dobrze. Wolę żeby nieroby dostawały obiady niż żeby milioner sobie kupił trzeci jacht z kasy którą zarobił na ciężkiej pracy zwykłych ludzi, a rząd dał mu ulgę podatkową.
skm (2025.11.06)
Powrót do komentarzy