Wybrany wątek opinii
Proponuję zrobić zrzutkę dla tej Pani, żeby podratować jej nadszarpnięty budżet. #paliwo + pilot
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
@Słodkii - Śmiejecie się, a z waszych podatków nieroby dostają pomoc społeczną. Darmowe obiadki. Darmowe przejazdy itd....
Do moderacji
Odpowiedz
21
2
Ale to właśni oni otrzymują pomoc społeczną darmowe obiadki, autorzy tych beznadziejnych wpisów, oni nie płacą podatków.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
I bardzo dobrze. Wolę żeby nieroby dostawały obiady niż żeby milioner sobie kupił trzeci jacht z kasy którą zarobił na ciężkiej pracy zwykłych ludzi, a rząd dał mu ulgę podatkową.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4