UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba być ostrożnym. Jak mam kontakt z Elvisem Presleyem, Piszemy czasem do siebie, jakieś życzenia świąteczne czy urodzinowe ale pieniędzy żadnych jeszcze nie chciał. To prawdziwy dżentelmen
Jadwiga, Gronowo