UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba być ostrożnym. Jak mam kontakt z Elvisem Presleyem, Piszemy czasem do siebie, jakieś życzenia świąteczne czy urodzinowe ale pieniędzy żadnych jeszcze nie chciał. To prawdziwy dżentelmen

Jadwiga, Gronowo

Anuluj