UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trzeba być ostrożnym. Jak mam kontakt z Elvisem Presleyem, Piszemy czasem do siebie, jakieś życzenia świąteczne czy urodzinowe ale pieniędzy żadnych jeszcze nie chciał. To prawdziwy dżentelmen

Jadwiga, Gronowo