Wybrany wątek opinii
Niedługo tę wolność możemy stracić dzięki funkcjonariuszom z KK, żyjących w pałacach. Historia mówi, co takiego wspaniałego ta instytucja zrobiła dla narodu. Prawda w oczy kole i wielu nie chce nawet spojrzeć rozsądnie na te dzieje. Zawsze było straszenie piekłem, bo ciemny lud to kupi - znamy takiego patriotę z dzisiejszej areny, Zawsze górnolotne hasła - Bóg, honor itd, a na końcu - KTO NIE MA POKUS? Otwórzcie rozum
Do moderacji
Odpowiedz
32
20
Do moderacji
Odpowiedz
16
25
@A deficyt rośnie - większego fanatyka od ciebie to trudno tu na forum znaleźć
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@A deficyt rośnie - Wania dalej wklejasz przekaz z Moskwy. Juz z takimi hasłami wchodziliście do Polski w 1920 i 1945.Cały czas ta sama śpiewka ponad 100 lat.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Fanatycy kaczorów
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
@A deficyt rośnie - niestety
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Bzdury piszesz, nawiedzony lewaku.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1