Wybrany wątek opinii

Niedługo tę wolność możemy stracić dzięki funkcjonariuszom z KK, żyjących w pałacach. Historia mówi, co takiego wspaniałego ta instytucja zrobiła dla narodu. Prawda w oczy kole i wielu nie chce nawet spojrzeć rozsądnie na te dzieje. Zawsze było straszenie piekłem, bo ciemny lud to kupi - znamy takiego patriotę z dzisiejszej areny, Zawsze górnolotne hasła - Bóg, honor itd, a na końcu - KTO NIE MA POKUS? Otwórzcie rozum
(2025.11.05)
Tu jest Polska. Kraj fanatyków.
A deficyt rośnie (2025.11.05)
@A deficyt rośnie - większego fanatyka od ciebie to trudno tu na forum znaleźć
(2025.11.06)
@A deficyt rośnie - Wania dalej wklejasz przekaz z Moskwy. Juz z takimi hasłami wchodziliście do Polski w 1920 i 1945.Cały czas ta sama śpiewka ponad 100 lat.
(2025.11.10)
Fanatycy kaczorów
(2025.11.10)
@A deficyt rośnie - niestety
(2025.11.11)
Bzdury piszesz, nawiedzony lewaku.
(2025.11.11)
Powrót do komentarzy