UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zamiast tego drobiu kaczki czy gęsiny ja od tego roku zawsze 11go listopada zajadam żurek!!! Żurek to symbol odzyskania Niepodległości przez Polskę i Polaków. Tak to jest faktyczny i prawdziwy symbol każdego patrioty!!! Niech żyje wolna i niepodległa Polska żurkiem płynąca i pachnąca.