Wybrany wątek opinii
Proszę przenieś te kamienie obok rzeczki a nie blokować miasto za każdym razem bez końca.
Serduszko na przeciwko katedry ma swoje miejsce a te pomniki nie mogą tam być ?
Miejsca dużo a ruch nie zablokowany.
Do moderacji
Odpowiedz
31
19
Akurat w ten dzień i o tej godzinie musisz tam przejeżdżać? Dla Ciebie kamienie, bo pewnie niczego nie szanujesz, że o Świecie Niepodległości nie wspomnę 😡
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Przenieść ulice koło rzeczki !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
kiedys byl plac konstytucji ale jakis geniusz dobudowal tam tory z ulica zeby skrzyzowanie mialo slaba przepustowosc przez swiatla ktore ustawial pijany zegarmistrz
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Popieram, kto zgodził się na takie miejsce.
Na placu Konstytucji miejsca dość, a nie przy ulicy
Do moderacji
Odpowiedz
0
0