UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To coś na zdjęci to na pewno nie jest pomnikiem twórców niepodległości. To jedno popiersie i kul Piłsudskiego. Nazwiska na czterech odrębnie stojących kamlotach to nie pomnik tylko nazwiska na kamlotach oddzielnie stojących. Równie dobrze zamiast tych czterech nazwisk na tych czterech kamlotach można było napisać cztery słowa. Było też kilku innych.

Czy

Anuluj