UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę przenieś te kamienie obok rzeczki a nie blokować miasto za każdym razem bez końca. Serduszko na przeciwko katedry ma swoje miejsce a te pomniki nie mogą tam być ? Miejsca dużo a ruch nie zablokowany. Przejazd NEO NAWROCKIEGO BEDZIE ZAMKNIETY !


Anuluj