UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@nigdy wiecej KO,PSL,Lewica - popłacz sie jeszcze i poskarż sie w domu na info na taka niesprawiedliwość
URSUS
@nigdy wiecej KO,PSL,Lewica - popłacz sie jeszcze i poskarż sie w domu na info na taka niesprawiedliwość
URSUS