A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@nigdy wiecej KO,PSL,Lewica - Portel ma podwójne standardy. Te przychylne władzy która im pasuje i te nieprzychylne które nie pasują obecnej władzy
@nigdy wiecej KO,PSL,Lewica - Delikatne i sztuczne to było to czym ciebie zrobiono !
Zapomniałeś że Piłsudski miał żonę i kochankę ! Walczył na dwa fronty ! Bohater !
glupszego miejsca na te pomniki nie mogli chyba wybrac, zawsze przy byle okazji zamykają ulicę i korkują pół miasta
Jak kochanka nie była w spodniach to wszystko gra... bo w obecnych czasach różnie to bywa.
@nigdy wiecej KO,PSL,Lewica - Ty wet/polexit delikatnie?pewnie jad aż kapał
"Anty polskie"-naucz się najpierw pisać po polsku, dopiero komentuj. No, chyba, że pochodzisz z Rosji.
Czerwone "elity" Elbląga nie lubią tego święta - ale dla pozoru muszą się pokazać
@Czerwoni u władzy - Ha, a wy się ciągle tym gościem podpieracie od lat. Takich jak on to w PO KO 80 %. Tam większość to resortowi. Podobnie jak w tvn czy tvp.