UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jadłem tą grochówkę służąc ojczyźnie, dwa lata w 1983/85 Grupa k/ Grudziądza i nigdy mi nie zbrzydła bo i sam taką gotuje do dziś. Ale ? Chętnie bym dziś spróbował tak spontanicznie porównał smak tylko te kolejki ludzi z głodu i tych z pazerności bo za darmo mnie odbycia....