UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a wojska techniczne nie mogą zrobić tej przeprawy tymczasowej? Dobrzy w tym są, a poza tym wojsko siedzi w tym mieście tyle lat, więc mogliby coś dla miasta zrobić, zwłaszcza, że też z infrastruktury korzystają :-)

miło by było