UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a wojska techniczne nie mogą zrobić tej przeprawy tymczasowej? Dobrzy w tym są, a poza tym wojsko siedzi w tym mieście tyle lat, więc mogliby coś dla miasta zrobić, zwłaszcza, że też z infrastruktury korzystają :-)

miło by było

Anuluj