UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie lepiej obok zbudować drugi most? będą dwa pasy w jedną stronę, a na drugim moście dwa pasy w drugą stronę... już by odciążyło ruch samochodowy w tym rejonie


Anuluj