UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@dlaczego - Bo z niej korzysta, Wszyscy powinni ponosic koszty utrzymywania infrastruktury
Jerzy Lebioda
@dlaczego - Bo z niej korzysta, Wszyscy powinni ponosic koszty utrzymywania infrastruktury
Jerzy Lebioda