UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby to ode mnie zależało: to by było połączenie (Elbląg- Tolkmicko-:Frombork- Braniewo) ● zamiast pociągu relacji Braniewo- Olsztyn by było połączenie (Elbląg- Młynary- Braniewo- Pieniężno- Orneta- Dobre Miasto- Olsztyn) ● Pociąg relacji Elbląg- Słupsk (w sezonie letnim by jeździł do Ustki) ● Zostały by też przywrócone połączenia: TLK ALBATROS do Szczecina ○ TLK BIEBRZA do Katowic p. Białystok i Warszawę ○ TLK GRYF do Suwałk ○ TLK KALINKA do Kaliningradu i do Berlina ○ TLK NOGAT do Warszawy p. Malbork, Iława, Działdowo ○ TLK POSEJDON do Szczecina p. Kołobrzeg ○ TLK RYBAK do Szczecina (z bezpośrednimi wagonami na Hel)


Anuluj