Wybrany wątek opinii

To po co było sprzedawać dworzec kolejowy Elbląg Zdrój jak tędy by miał jechać pociąg do Braniewa (przezTolkmicko, Frombork), albo do Gdyni (przez Nowy Dwór Gdański, Gdańsk, Sopot )
(2025.11.03)
Powrót do komentarzy