UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do niedawna jeszcze latem zbierali na to samo podpisy w formie elektronicznej - co z tymi podpisami ? Gdzie to jest ?

do Nowy Elbląg

Anuluj