UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do niedawna jeszcze latem zbierali na to samo podpisy w formie elektronicznej - co z tymi podpisami ? Gdzie to jest ?
do Nowy Elbląg
Do niedawna jeszcze latem zbierali na to samo podpisy w formie elektronicznej - co z tymi podpisami ? Gdzie to jest ?
do Nowy Elbląg