UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@weś_nie_opowiadaj - Jest taki plan kolei metropolitalnej z Elbląga przez Nowy Dwór Gdański z jedną stacją do Gdańska w 20 lub mniej minut. Tylko trzeba mieć pieniądze.


Anuluj