26
03.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@modi - A to tak mozna, nie konflikt interesow?
(2025.11.03)
Doraźne naprawy to takie jak np. na Bednarskiej zasypią dziury piaskiem i do pierwszego deszczu "załatane"
........ (2025.11.03)

info

1  
  0
ZATORZE osiedle ul. Malborska... jeden wielki syf dziura na dziurze i jakoś nikt się tym nie zainteresuje.
Dziurawe osiedle "ZATORZE& (2025.11.04)

info

1  
  1
@Anonimek1 - Oczywiście To teren wspólnoty, spółdzielni - niech sobie zrobią drogę. Koniec tego rozdawnictwa
(2025.11.04)
Te nissanowe remonty to kicz fuszerka i niedorobka. Na Polnej zrobili tylko mały kawałek od Al Grunwaldzkiej do skrzyżowania z Ogrodową a dalej droga to koszmar dziura na dziurze łata na łacie. Nissan do odwołania!
Harleyem po bażantarni (2025.11.04)

info

1  
  1
Przeczytałem i zdania nie zmieniam. Najlepiej dostać za frajer, ale w mieście jest sporo ulic/chodników do remontu, dla mnie za drogi osiedlowe odpowiada spółdzielnia albo wspólnoty. Wiem, że dużo ludzi by chciało tsm mieć przeprowadzonybremont na koszt miasta a później jeszcze szlabany sobie postawić, ale bez przesady....
Anonimek1 (2025.11.05)