A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@modi - A to tak mozna, nie konflikt interesow?
Doraźne naprawy to takie jak np. na Bednarskiej zasypią dziury piaskiem i do pierwszego deszczu "załatane"
ZATORZE osiedle ul. Malborska... jeden wielki syf dziura na dziurze i jakoś nikt się tym nie zainteresuje.
@Anonimek1 - Oczywiście To teren wspólnoty, spółdzielni - niech sobie zrobią drogę. Koniec tego rozdawnictwa
Te nissanowe remonty to kicz fuszerka i niedorobka. Na Polnej zrobili tylko mały kawałek od Al Grunwaldzkiej do skrzyżowania z Ogrodową a dalej droga to koszmar dziura na dziurze łata na łacie. Nissan do odwołania!
Przeczytałem i zdania nie zmieniam. Najlepiej dostać za frajer, ale w mieście jest sporo ulic/chodników do remontu, dla mnie za drogi osiedlowe odpowiada spółdzielnia albo wspólnoty. Wiem, że dużo ludzi by chciało tsm mieć przeprowadzonybremont na koszt miasta a później jeszcze szlabany sobie postawić, ale bez przesady....