UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przeczytałem i zdania nie zmieniam. Najlepiej dostać za frajer, ale w mieście jest sporo ulic/chodników do remontu, dla mnie za drogi osiedlowe odpowiada spółdzielnia albo wspólnoty. Wiem, że dużo ludzi by chciało tsm mieć przeprowadzonybremont na koszt miasta a później jeszcze szlabany sobie postawić, ale bez przesady....
Anonimek1