UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te nissanowe remonty to kicz fuszerka i niedorobka. Na Polnej zrobili tylko mały kawałek od Al Grunwaldzkiej do skrzyżowania z Ogrodową a dalej droga to koszmar dziura na dziurze łata na łacie. Nissan do odwołania!
Harleyem po bażantarni