UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te nissanowe remonty to kicz fuszerka i niedorobka. Na Polnej zrobili tylko mały kawałek od Al Grunwaldzkiej do skrzyżowania z Ogrodową a dalej droga to koszmar dziura na dziurze łata na łacie. Nissan do odwołania!

Harleyem po bażantarni

Anuluj