UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeczytałem i zdania nie zmieniam. Najlepiej dostać za frajer, ale w mieście jest sporo ulic/chodników do remontu, dla mnie za drogi osiedlowe odpowiada spółdzielnia albo wspólnoty. Wiem, że dużo ludzi by chciało tsm mieć przeprowadzonybremont na koszt miasta a później jeszcze szlabany sobie postawić, ale bez przesady....

Anonimek1

Anuluj