Wybrany wątek opinii
Droga wewnętrzna to niech płaci spółdzielnia albo wspólnoty niech się dogadają. W mieście jest sporo ulic do remontów, a nie tylko osiedlowe !
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
@Anonimek1 - Przeczytaj jeszcze raz :/
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Anonimek1 - Słusznie. Niech wydzierżawią Wspólnoty tam zlokalizowane (za 1,22 zł na rok cały areał a nie m2) ten teren i zrobią sobie za swoje pieniądze trawniki, parkingi i drogi dojazdowe - to będą szanowali a nie tylko do miasta daj daj zrób zrób.. zróbcie sobie sami - w mieście są ważniejsze inwestycje i remonty służące wszystkim a nie garstce "silnie żądających"
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Anonimek1 - Oczywiście To teren wspólnoty, spółdzielni - niech sobie zrobią drogę. Koniec tego rozdawnictwa
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Przeczytałem i zdania nie zmieniam. Najlepiej dostać za frajer, ale w mieście jest sporo ulic/chodników do remontu, dla mnie za drogi osiedlowe odpowiada spółdzielnia albo wspólnoty. Wiem, że dużo ludzi by chciało tsm mieć przeprowadzonybremont na koszt miasta a później jeszcze szlabany sobie postawić, ale bez przesady....
Do moderacji
Odpowiedz
0
0