UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ZATORZE osiedle ul. Malborska... jeden wielki syf dziura na dziurze i jakoś nikt się tym nie zainteresuje.

Dziurawe osiedle "ZATORZE&

Anuluj