26
03.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
no to opowiadaj czemu?
(2025.11.03)
jesli kłamie to podziel sie czemu?
(2025.11.03)
Bo nie ma dżemu.
(2025.11.03)
Droga wewnętrzna to niech płaci spółdzielnia albo wspólnoty niech się dogadają. W mieście jest sporo ulic do remontów, a nie tylko osiedlowe !
Anonimek1 (2025.11.03)
U mnie jest gorzej.
Anna L. (2025.11.03)

info

1  
  0
A co z ulicą Żurawią? UM pozwolił wybudować deweloperowi blok, a "droga" na szerokość jednej płyty betonowej. Tego urząd nie widzi? Tylko łatwo było przygarnąć bańkę za 2 sprzedane działki pod blok, który miał być bliźniakiem, a wyszło jak zawsze.
z tą władzą nic się nie zm (2025.11.03)

info

3  
  1
@Anonimek1 - Przeczytaj jeszcze raz :/
(2025.11.03)
@Anonimek1 - Słusznie. Niech wydzierżawią Wspólnoty tam zlokalizowane (za 1,22 zł na rok cały areał a nie m2) ten teren i zrobią sobie za swoje pieniądze trawniki, parkingi i drogi dojazdowe - to będą szanowali a nie tylko do miasta daj daj zrób zrób.. zróbcie sobie sami - w mieście są ważniejsze inwestycje i remonty służące wszystkim a nie garstce "silnie żądających"
znowu żądania przez radnych (2025.11.03)
a to nie należy do obowiązków spółdzielni? Jak szlabany zakładać to wtedy tylko dla mieszkańców bo teren wspólnoty lub spółdzielni ale jak remontować to na koszt wszystkich mieszkańców,
modi (2025.11.03)

info

4  
  0
radna, która o to wystąpiła jest prezesem w tej spółdzielni;
modi (2025.11.03)