A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
szacunek
@Kto jest za ? - Nie bardzo rozumiem taką formę " pośmiertne odznaczenia". Powinno się doceniać ludzi za ich życia, żeby mieli satysfakcję, że są doceniani, a ich wysiłek służy wszystkim. Co teraz po takim ewentualnym pośmiertnym odznaczeniu dla P. Karola ? A no nic, bo nie zobaczy, nic nie poczuje...
Karol do zobaczenia gdzieś tam... kiedyś..... Tyle razy umawialiśmy się aby odwiedzić mogiły zbiorowe nad Dębicą i ciągle coś nam przeszkadzało.... Pamiętam Twój ostatni telefon..... Teraz pozostały tysiące książek i znaczków pocztowych i wiele ciekawych dokumentów, które będą Ciebie przypominać. Rodzinie i znajomym szczere kondolencje składam.
@J124 - dla mas
Czy to takie ważne gdzie człowiek pracował. Najważniejsze jakim był w życiu. A Pan Karol był człowiekiem prawym i uczciwym. Owszem rozpoczął służbę w MO, ale zakończył ją już w policji i otrzymał status emeryta policyjnego. W swojej służbie najwięcej czasu spędzał w sądzie, gdzie odpowiadał za konwój i nadzór nad przestępcami w czasie procesów sądowych.
Wielka strata. Karol człowiek bardzo pozytywny. Zawsze.