16
30.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
szacunek
(2025.10.31)

info

8  
  0
@Kto jest za ? - Nie bardzo rozumiem taką formę " pośmiertne odznaczenia". Powinno się doceniać ludzi za ich życia, żeby mieli satysfakcję, że są doceniani, a ich wysiłek służy wszystkim. Co teraz po takim ewentualnym pośmiertnym odznaczeniu dla P. Karola ? A no nic, bo nie zobaczy, nic nie poczuje...
J124 (2025.10.31)
Karol do zobaczenia gdzieś tam... kiedyś..... Tyle razy umawialiśmy się aby odwiedzić mogiły zbiorowe nad Dębicą i ciągle coś nam przeszkadzało.... Pamiętam Twój ostatni telefon..... Teraz pozostały tysiące książek i znaczków pocztowych i wiele ciekawych dokumentów, które będą Ciebie przypominać. Rodzinie i znajomym szczere kondolencje składam.
W.owka (2025.10.31)

info

12  
  0
@J124 - dla mas
;ppppp (2025.10.31)
Czy to takie ważne gdzie człowiek pracował. Najważniejsze jakim był w życiu. A Pan Karol był człowiekiem prawym i uczciwym. Owszem rozpoczął służbę w MO, ale zakończył ją już w policji i otrzymał status emeryta policyjnego. W swojej służbie najwięcej czasu spędzał w sądzie, gdzie odpowiadał za konwój i nadzór nad przestępcami w czasie procesów sądowych.
GWOSWM (2025.10.31)

info

7  
  0
Wielka strata. Karol człowiek bardzo pozytywny. Zawsze.
Bożena L (2025.11.01)

info

0  
  0