Wybrany wątek opinii

Powinien być Karol, pośmiertnie, uhonorowany w jakiś sposób teraz przez władze Elbląga. Ci pan na to panie prezydencie Missan ? # Spoczywaj w pokoju, Karolu i tam na górze oprowadzają wycieczki i z góry pokazuj aniolony nasze miasto.
Kto jest za ? (2025.10.30)
@Kto jest za ? - Nie bardzo rozumiem taką formę " pośmiertne odznaczenia". Powinno się doceniać ludzi za ich życia, żeby mieli satysfakcję, że są doceniani, a ich wysiłek służy wszystkim. Co teraz po takim ewentualnym pośmiertnym odznaczeniu dla P. Karola ? A no nic, bo nie zobaczy, nic nie poczuje...
J124 (2025.10.31)
@J124 - dla mas
;ppppp (2025.10.31)
Powrót do komentarzy