UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Karol do zobaczenia gdzieś tam... kiedyś..... Tyle razy umawialiśmy się aby odwiedzić mogiły zbiorowe nad Dębicą i ciągle coś nam przeszkadzało.... Pamiętam Twój ostatni telefon..... Teraz pozostały tysiące książek i znaczków pocztowych i wiele ciekawych dokumentów, które będą Ciebie przypominać. Rodzinie i znajomym szczere kondolencje składam.

W.owka

Anuluj