UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to takie ważne gdzie człowiek pracował. Najważniejsze jakim był w życiu. A Pan Karol był człowiekiem prawym i uczciwym. Owszem rozpoczął służbę w MO, ale zakończył ją już w policji i otrzymał status emeryta policyjnego. W swojej służbie najwięcej czasu spędzał w sądzie, gdzie odpowiadał za konwój i nadzór nad przestępcami w czasie procesów sądowych.
GWOSWM