UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy to takie ważne gdzie człowiek pracował. Najważniejsze jakim był w życiu. A Pan Karol był człowiekiem prawym i uczciwym. Owszem rozpoczął służbę w MO, ale zakończył ją już w policji i otrzymał status emeryta policyjnego. W swojej służbie najwięcej czasu spędzał w sądzie, gdzie odpowiadał za konwój i nadzór nad przestępcami w czasie procesów sądowych.
GWOSWM