UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kto jest za ? - Nie bardzo rozumiem taką formę " pośmiertne odznaczenia". Powinno się doceniać ludzi za ich życia, żeby mieli satysfakcję, że są doceniani, a ich wysiłek służy wszystkim. Co teraz po takim ewentualnym pośmiertnym odznaczeniu dla P. Karola ? A no nic, bo nie zobaczy, nic nie poczuje...

J124

Anuluj