UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Karol do zobaczenia gdzieś tam... kiedyś..... Tyle razy umawialiśmy się aby odwiedzić mogiły zbiorowe nad Dębicą i ciągle coś nam przeszkadzało.... Pamiętam Twój ostatni telefon..... Teraz pozostały tysiące książek i znaczków pocztowych i wiele ciekawych dokumentów, które będą Ciebie przypominać. Rodzinie i znajomym szczere kondolencje składam.

W.owka