25
31.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Propaganda niezależnie kto i gdzie rządzi była, jest i bedzie, tylko nie mylmy propagandy z kłamstwem ktore zalewa nas jak ocean ! Nikt nie musi nam udowadniać gdzie i jak żyjemy, jak i kto nas leczy i czy mamy pracę czy nie ! Zamydlac oczy nie da się wszystkim, grunt to robić wrażenie na tych co chcą w to wierzyć
(2025.10.31)

info

3  
  0
Napisać o republice, że jest bezstronna, to jak napisać o Kaczyńskim, że jest wysokim przystojnym i młodym blondynem biegającym z psem na wieczorne spacery.
Matteoo777 (2025.10.31)
szefowa ministerstwa kultury ma na nazwisko CIENKOWSKA - to raczej wstyd dla redaktora, że taki błąd robi...
(2025.10.31)

info

0  
  0
brawo,
modi (2025.11.01)

info

1  
  0
Po co POwcom propagandowa gazetka samorządowa jak mają już POrtel?
(2025.11.01)

info

1  
  0