A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Propaganda niezależnie kto i gdzie rządzi była, jest i bedzie, tylko nie mylmy propagandy z kłamstwem ktore zalewa nas jak ocean ! Nikt nie musi nam udowadniać gdzie i jak żyjemy, jak i kto nas leczy i czy mamy pracę czy nie ! Zamydlac oczy nie da się wszystkim, grunt to robić wrażenie na tych co chcą w to wierzyć
Napisać o republice, że jest bezstronna, to jak napisać o Kaczyńskim, że jest wysokim przystojnym i młodym blondynem biegającym z psem na wieczorne spacery.
szefowa ministerstwa kultury ma na nazwisko CIENKOWSKA - to raczej wstyd dla redaktora, że taki błąd robi...
brawo,
Po co POwcom propagandowa gazetka samorządowa jak mają już POrtel?