UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Napisać o republice, że jest bezstronna, to jak napisać o Kaczyńskim, że jest wysokim przystojnym i młodym blondynem biegającym z psem na wieczorne spacery.
Matteoo777
Napisać o republice, że jest bezstronna, to jak napisać o Kaczyńskim, że jest wysokim przystojnym i młodym blondynem biegającym z psem na wieczorne spacery.
Matteoo777