UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Napisać o republice, że jest bezstronna, to jak napisać o Kaczyńskim, że jest wysokim przystojnym i młodym blondynem biegającym z psem na wieczorne spacery.

Matteoo777

Anuluj