UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Propaganda niezależnie kto i gdzie rządzi była, jest i bedzie, tylko nie mylmy propagandy z kłamstwem ktore zalewa nas jak ocean ! Nikt nie musi nam udowadniać gdzie i jak żyjemy, jak i kto nas leczy i czy mamy pracę czy nie ! Zamydlac oczy nie da się wszystkim, grunt to robić wrażenie na tych co chcą w to wierzyć