UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Propaganda niezależnie kto i gdzie rządzi była, jest i bedzie, tylko nie mylmy propagandy z kłamstwem ktore zalewa nas jak ocean ! Nikt nie musi nam udowadniać gdzie i jak żyjemy, jak i kto nas leczy i czy mamy pracę czy nie ! Zamydlac oczy nie da się wszystkim, grunt to robić wrażenie na tych co chcą w to wierzyć