25
31.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Raz ministra, raz ministerka- polska trudna języka, bawi się z nami w berka, to zależy - gdy blondyna tak jak Mucha, to ministra - to jej fucha, lecz gdy finał na stadionie, wtedy wszyscy mówią o niej, że siě nie zna już na sporcie, ktoś źle dobrał dwie drużyny, I ujęła to w raporcie, że to właśnie z tej przyczyny, była wielka rozpierducha, mówi Wam Joanna Mucha
Bez kagańca (2025.10.31)
@WolneMedia.pl - Onet i WP to sama nie prawda w przeciwieństwie do bezstronnej REPUBLIKI. Tam są same potwierdzone apolityczne informacje dla prawdziwego Polaka. To jedyna polska bezstronna stacja. Brawo BBW
(2025.10.31)
Propagandą sukcesu trwała 2 kadencje. A reżim PiS ograniczał wolność prasy. W 2023 roku byliśmy 66.miejsce Polski oznacza spadek naszego kraju o kolejne dwa miejsca w porównaniu do roku ubiegłego. Najwyższe jak dotąd, 18.miejsce, Polska zajęła w 2015 r. Od tego czasu z każdym rokiem plasuje się niżej w zestawieniu.
Różnica między PiS a PO (2025.10.31)
@BBT. - My wiemy o tym co tak "sugestywnie" piszesz, że wreszcie w Elblągu dokonuje się wiele zmian by nasze miasto było dla nas mieszkańców przyjazne. Chyba przebywasz w gronie osób, którym te zmiany nie są na rękę?
okkj (2025.10.31)
@WolneMedia.pl - To raczej ty jesteś w kręgu tych mediów, które chcą nam zabierać analizowanie i własne przemyślenia, czyż nie tak?
ooo (2025.10.31)
@Różnica między PiS a PO - Zauważyłem że prawda boli pisiory. Prawdę minusują i propagandę popierają
Taka prawda (2025.10.31)
@Różnica między PiS a PO - A teraz jesteśmy 20 gospodarką Świata. Nie bądź wiernym słuchaczem mediów, którym zależy żeby do władzy wrócili ci co ją utracili w październiku 2023 roku, chyba stać cię na to?
kkk (2025.10.31)
Jesteśmy 20 gospodarką świata POMIMO polityków, polityki, jednemu z NAJBARDZIEJ SKOMPLIKOWANYCH SYSTEMÓW PODATKOWYCH w EU, masie obostrzeń, zmian z d... , niestabilności wizji prowadzenia państwa, wszelkie agentury i agentów obcych sił/wywiadów w kolejnych rządach - Donaldinio Tusk (pseudonim BND: Oskar), Vateusz Mordehajwecki (BND: Student)... i macie swoje POPiS'y lemingi. Ten kraj jest tym, czym jest dzięki LUDZIOM, którzy są ambitni, mają marzenia, są całkiem inteligentni i pracowici... ile tego było? Blue-Ray, Grafen, Perowskity, kropki kwantowe... i masa innych technologii, która tu powstała - w 90% zawsze kończy się zniszczeniem wynalazku lub sprzedaniem za grosze (kilka mln PLN to są grosze w takim wypadku) jakiejś korpo. Gdy widzę polityka machającego np. kawałkiem Grafenu (Tusk akurat se machał) pier... farmazony o technologii i przyszłości... to niestety jest to już sygnał do "shortowania" przedsięwzięcia :/. Polityka jest od tego, by utrzymywać społeczeństwo w podziałach i amoku, okradając je. Kto tego nie widzi jeszcze nie wyjrzał zza przysłowiowego telewizorka. PS. Wolnemedia. net - to ciekawe miejsce przedrukowywanych inf z różnych stron.
2084 (2025.10.31)

info

3  
  0
"Rymanowski, prof. Cichosz: Żywieniowy przekręt" - to obejrzyjcie, a potem pomyślcie, że przez dekady dzieje się to za rządów partii POPiSLDPSL... trują nas od lat, zakazany w wielu krajach ROUNDUP w Polsce miał naklejkę "ECO", każda partia przybija co 3 lata jakieś memorandum na stosowanie GMO (czyli niby niem, ale jest), zakazany rakotwórczy ASPARTAM - kupisz w każdym spożywczaku.. itp. itd... bez kontroli, bez odpowiedzialności państwowych służb... Polska stałą się medycznym i spożywczym śmietnikiem Europy... i to się dzieje od dekad dzięki KAŻDEJ partii, która tutaj niby była u władzy. Teraz jest sezon na Niemca, chwilę temu był na USIzra3l... ot, wielka "zmiana"... program ten sam. Każda partia ma trzymać szklany sufit nad nami, a co wyskoczy ponad to - delikatnie przycinać. W XXI wieku "zawód polityk" powinien już odejść do lamusa -mamy technologie, by rządzić się sami, nie potrzebuję pośrednika, który pobiera 80% prowizji.
(2025.10.31)

info

3  
  1
Podobno Elbląg rozkwita i staje 20 gospodarką kraju -:)) coz milo się slucha
(2025.10.31)

info

1  
  2