Wybrany wątek opinii

heh, propaganda jest wszędzie... gdy trzeba było propagandowa-TV wyprowadziła ludzi na ulicę by krzyczeli "wolne media!"... no takie one wolne jak krowa na łańcuchu w zagrodzie :/. Jest trochę więcej mediów, ale statystyczny normik nie jest wciąż chyba w stanie tego przyjąć - wszak musi być paliwem dla tego systemu - odżywiać się paszą, zapewnić stały dochód big-pharmie, zgadzać się na wszystko, co mówi "autorytet" z TV (lub der Onetu czy die WP - to to samo). Ciekawe, kiedy ludzie nad Wisłą zaczną bardziej analizować, co się na nich eksperymentuje? Poziom świadomości rośnie - ale czasy przyspieszają z drugiej strony....
WolneMedia.pl (2025.10.31)
@WolneMedia.pl - Onet i WP to sama nie prawda w przeciwieństwie do bezstronnej REPUBLIKI. Tam są same potwierdzone apolityczne informacje dla prawdziwego Polaka. To jedyna polska bezstronna stacja. Brawo BBW
(2025.10.31)
@WolneMedia.pl - To raczej ty jesteś w kręgu tych mediów, które chcą nam zabierać analizowanie i własne przemyślenia, czyż nie tak?
ooo (2025.10.31)
Napisać o republice, że jest bezstronna, to jak napisać o Kaczyńskim, że jest wysokim przystojnym i młodym blondynem biegającym z psem na wieczorne spacery.
Matteoo777 (2025.10.31)
Powrót do komentarzy